4.A trieda - šk. rok 2010/2011 | |||||||||||||||
*Určený čas je čas vylosovania otázky | |||||||||||||||
č. | Priezvisko | SJL | CUJ | 1. predmet | 2. predmet | Dobrovoľ.predm. | |||||||||
Dátum | hod. | Dátum | hod. | Dátum | hod. | Dátum | hod. | Dátum | hod. | ||||||
1 | Adamuščinová Andrea | 16 | 16:40 | 20 | 8:00 | RUJ | 20. | 9:40 | BIO | 17. | 13:00 | NOS | |||
2 | Belejčáková Dominika | 19 | 7:00 | 17 | 10:40 | ANJ | 20. | 8:40 | DEJ | 19. | 9:40 | NOS | |||
3 | Bujdová Lenka | 19 | 7:20 | 17 | 7:00 | NEJ | 20. | 9:00 | DEJ | 19. | 10:00 | NOS | |||
4 | Divulit Maroš | 19 | 11:40 | 17 | 7:20 | NEJ | 16. | 10:00 | INF | 16. | 8:00 | MAT | 20. | 9:00 | RUJ |
5 | Dubovecká Nataša | 20 | 12:00 | 18 | 9:00 | ANJ | 20. | 9:00 | BIO | 18. | 12:00 | CHE | |||
6 | Ganzarčík Peter | 19 | 7:40 | 17 | 13:00 | NEJ | 19. | 11:00 | NOS | 20. | 10:40 | DEJ | 17. | 9:00 | ANJ |
7 | Geffert Martin | 19 | 12:00 | 18 | 8:40 | ANJ | 20. | 8:20 | BIO | 18. | 11:40 | CHE | |||
8 | Gmitterová Dajana | 20 | 11:40 | 17 | 7:40 | NEJ | 16. | 12:00 | MAT | 20. | 8:20 | GEG | |||
9 | Gusenica Ľubomír | 19 | 12:20 | 17 | 8:00 | ANJ | 16. | 10:20 | INF | 16. | 8:20 | MAT | |||
10 | Hajtol Martin | 19 | 13:40 | 17 | 8:20 | ANJ | 16. | 10:40 | INF | 16. | 8:40 | MAT | |||
11 | Hrivniaková Anna | 19 | 8:00 | 20 | 9:20 | RUJ | 19. | 11:20 | NOS | 16. | 11:20 | MAT | 16. | 13:10 | INF |
12 | Jurč Jakub | 20 | 9:20 | 17 | 11:00 | ANJ | 18. | 12:20 | CHE | 20. | 12:00 | BIO | |||
13 | Jusko Dominik | 19 | 8:20 | 20 | 8:20 | RUJ | 20. | 11:00 | DEJ | 19. | 11:40 | NOS | |||
14 | Kantorová Nikola | 19 | 8:40 | 17 | 8:00 | NEJ | 20. | 9:20 | DEJ | 19. | 12:00 | NOS | |||
15 | Klimeková Ivana | 19 | 14:00 | 18 | 8:20 | ANJ | 20. | 7:20 | GEG | 16. | 12:20 | MAT | 20. | 9:40 | RUJ |
16 | Kochaniková Petra | 19 | 14:20 | –- | –- | –- | 16. | 12:40 | MAT | 18. | 9:40 | FYZ | |||
17 | Krupejová Dáša | 20 | 9:00 | 17 | 13:40 | NEJ B2 | 20. | 11:40 | BIO | 18. | 12:40 | CHE | 18. | 10:00 | FYZ |
18 | Kurimská Zuzana | 20 | 11:00 | 17 | 11:20 | ANJ | 19. | 8:40 | NOS | 20. | 7:40 | GEG | |||
19 | Michalčinová Lenka | 19 | 14:40 | 17 | 8:20 | NEJ | 16. | 9:00 | MAT | 16. | 11:50 | INF | |||
20 | Michalíková Alica | 19 | 9:00 | –- | –- | –- | 20. | 9:40 | DEJ | 19. | 12:20 | NOS | |||
21 | Mikula Peter | 20 | 10:20 | 17 | 14:00 | NEJ B2 | 19. | 9:00 | NOS | 20. | 8:00 | DEJ | 17. | 9:20 | ANJ |
22 | Ondeček Jaroslav | 20 | 11:20 | 17 | 8:40 | ANJ | 16. | 9:20 | INF | 20. | 8:00 | GEG | |||
23 | Oslacká Juliana | 20 | 8:40 | 17 | 8:40 | NEJ | 20. | 11:20 | BIO | 18. | 14:00 | CHE | |||
24 | Pangrácová Zuzana | 19 | 15:00 | 18 | 7:40 | ANJ | 16. | 9:20 | MAT | 16. | 12:10 | INF | |||
25 | Petrič Stanislav | 20 | 10:40 | 17 | 9:00 | NEJ | 20. | 8:20 | DEJ | 19. | 9:20 | NOS | |||
26 | Remetová Pamela | 19 | 10:00 | 17 | 9:20 | NEJ | 19. | 12:40 | NOS | 16. | 9:40 | INF | |||
27 | Serečun Viliam | 19 | 15:20 | 17 | 11:40 | ANJ | 16. | 9:40 | MAT | 16. | 12:30 | INF | 18. | 10:20 | FYZ |
28 | Sykáčková Juliana | 19 | 10:20 | 17 | 10:20 | NEJ | 20. | 8:40 | BIO | 19. | 13:00 | NOS | |||
29 | Šoltýsová Marta | 19 | 15:40 | 17 | 10:40 | NEJ | 16. | 10:00 | MAT | 16. | 12:50 | INF | |||
30 | Šott Juraj | 19 | 10:40 | –- | –- | –- | 20. | 11:20 | DEJ | 20. | 8:40 | RUJ | 19. | 13:20 | NOS |
31 | Tulejová Lenka | 20 | 7:40 | 17 | 13:20 | NEJ | 20. | 9:20 | BIO | 18. | 14:20 | CHE | 17. | 9:40 | ANJ |
32 | Vojtaško Jakub | 19 | 16:00 | 18 | 8:00 | ANJ | 16. | 11:00 | MAT | 16. | 9:00 | INF | |||
33 | Volčková Judita | 19 | 11:00 | 17 | 11:00 | NEJ | 20. | 11:40 | DEJ | 19. | 8:00 | NOS | |||
34 | Vozarský Rastislav | 19 | 11:20 | 17 | 12:00 | ANJ | 16. | 11:40 | MAT | 19. | 8:20 | NOS | 20. | 12.00 | DEJ |
35 | Ždiňák Ľuboš | 20 | 8:00 | 17 | 11:20 | NEJ | 18. | 14:40 | CHE | 20. | 10:40 | BIO | |||
36 | Ždiňáková Lenka | 20 | 8:20 | 17 | 11:40 | NEJ | 18. | 15:00 | CHE | 20. | 11:00 | BIO |