projekt Otvorená škola - oblasť športu PDF Print E-mail
Wednesday, 25 March 2009 17:24

Seniori "Nebojme sa pohybu!"

Hovorí sa "V zdravom tele zdravý duch". Ak si však niekto myslí, že zdravý duch tela a mysle je ohraničený vekom, je na veľkom omyle. Presvedčiť o tom všetkých vekom pokročilejších, avšak duchom sviežím, prichádzajú pedagógovia telesnej výchovy Gymnázia L. Stöckela. Pýtate sa ako?

Tak ako minulý rok, tak aj tento sa Gymnázium L. Stöckela zapojilo do projektu v oblasti športu s názvom "Otvorená škola 2008", ktorého vyzývateľom je Ministerstvo školstva SR v spolupráci so Slovenskou asociáciou športu na školách, so samosprávnymi krajmi a taktiež s krajskými školskými úradmi. Poskytnutím telocvične na cvičebné účely, no predovšetkým odbornou starostlivosťou telovýchovných pedagógov chceme poskytnúť organizovanú, pravidelnú aktivitu ľuďom v pokročilejšom veku.

Seniorom ako cieľovej skupine chceme "narušiť" ich denný režim, poskytnúť informácie o zdravotných účinkoch športovania a v neposlednom rade si s nimi zacvičiť s radosťou a pre radosť.

A kde nás nájdete? Už teraz sa na všetkých športuchtivých seniorov tešíme v priestoroch telocvične Gymnázia L. Stöckela v období od 10.9.2008 do 4.11.2008, každý pondelok a stredu v čase od 15.00 do 17.00 hod. (Info: Mgr. Peter Čegiň, mobil: 0907 686 896)

A nezabudnite, že v zdravom tele možno objaviť zdravého ducha v každom veku.

predmetová komisia telesnej výchovy GLS

Last Updated ( Sunday, 29 March 2009 18:04 )