Matematika PDF Print E-mail
Written by Alena Gombošová   
Wednesday, 15 April 2009 22:46

Vyučujúci

RNDr. Tatiana Prextová MAT 
RNDr. Vladimír SavčinskýMAT 
RNDr. Anton AlmássyMAT 
RNDr. Renáta MikitováMAT, INF 
Mgr. Martina HarčarikováMAT, CHE 
RNDr. Martin SendekMAT, FYZ 



V školskom roku 2013/2014 pracujú tieto krúžky MO:

MO, kat. A RNDr. A. Almássy 
MO, kat. BRNDr. T. Prextová 
MO, kat. CRNDr. R. Mikitová 

 

Najbližšia súťaž - 19. 10. 2013 Košický Matboj 

 

 


Výsledky v školskom roku 2011/2012

MO kategória A (RNDr. Prextová)

účastníci krajského kolaKristína Krupová 3. D 
 Štefan Martiček 4. A 
 Dominika Rohaľová 4. B 
 Miriam Basová 4. C 

 MO kategória B (RNDr. Mikitová)

účastníci krajského kola: Jozef Lukáč 2. C 2. miesto 
 Pavol Plaskoň 2. A  
 Maroš Vasilišin 2. A  

MO kategória C (RNDr. Almássy)

účastníci krajského kola:Kristián Katanik 1. A 3. miesto 
 Marek Baran 1. A  
 Klaudia Glittová 1. A  
 Dominik Vavrek 1. D  
 Dalibor Fedák 1. D  

Košický Náboj - 23. 3. 2012

Juniori: 14. miesto Lukáš Baloga 1. A 
  Klaudia Glittová 1. A 
  Kristián Katanik 1. A 
  Michal Sisák 1. A 
  Katarína Zubríková 

1. D 

Seniori: 10. miesto Michaela Bujdová 1. D 
  Pavol Plaskoň 2. A 
  Jozef Lukáč 2. C 
  Miriam Basová 4. C 
  Štefan Martiček 4. A 


Výsledky krajského kola matematickej olympiády:

kategóriaumiestneniemeno študenta trieda
pripravoval(a)
A
12. miesto
Mišák Ján
3. D
RNDr. Mikitová
B
8. miesto
Remetová Monika 2. D
RNDr. Almássy
C
17. miesto
Bujdová Andrea
1. A
RNDr. Prextová

 

Košický Matboj - 30. 4. 2010

23. miesto - družstvo: Basová Miriam 2. C, Šivecová Monika 2. D, Krupová Kristína 1. D, Pavlikovská Monika 1. A

43. miesto - družstvo: Kovaľ Anton 4. D, Zákutná Dominika 4. D, Soroka Miroslav 3. C, Mižuš Gabriel 3. C

 

Výsledky maturitnej skúšky:

Externá časť:

  • najvyššia úspešnosť - Katarína Pivovarníková a Martin Gerčák zo 4. E triedy - 90 % a percentil 93,9.
  • najnižšia úspešnosť - 36,7 %, čo je 11,5 percentil
  • celková úspešnosť externej časti maturitnej skúšky bola 65,4 % a percentil 57,3
Ústna časť:
Trieda Počet maturantov
Známka
Priemer
4. A
8
1 (7 žiakov)
1,13
2 (1 žiak)
Skúšajúci: RNDr. Mikitová, RNDr. Savčinský, Mgr. Tomková
4. B
1
1 (1 žiak)
1,00
Skúšajúci: RNDr. Prextová, RNDr. Sendek, Mgr. Tomková
4. C
14
1 (11 žiakov)
1,29
2 (2 žiaci)
3 (1 žiak)
Skúšajúci: RNDr. Prextová, RNDr. Sendek, Mgr. Tomková
4. D
15
1 (13 žiakov)
1,20
2 (2 žiaci)
3 (1 žiak)
Skúšajúci: RNDr. Mikitová, RNDr. Savčinský, Mgr. Petraško
4. E
16
1 (14 žiakov)
1,13
2 (2 žiaci)
Skúšajúci: RNDr. Sendek, RNDr. Almássy, RNDr. Petraško

 


 

Výsledky súťaže KLOKAN - školský rok 2008/2009

Kategória: JUNIOR G12

Meno Body Úspešnosť (%) Poradie Percentil (%)  
Martiček Štefan88 73,33 469. - 510. 90,63 3. 
Grega Dominik55 45,83 3360. - 3450. 34,68  
Šimco Radoslav4739,17 4093. - 4167. 20,76  
Mišev Michal54 45 3451. - 3573.32,62  
Gragová Júliana65 54,17 2278. - 2363. 55,49 
Červeniaková Simona72 60 1551. - 1656. 69,25  
Ruman Marko72 60 1551. - 1656. 69,25 
Zápotoková Martina70 58,33 1766. - 1856. 65,27  
Šimová Paula55 45,83 3360. -3450. 34,68  
Marcinčo Róbert53 44,17 3574. - 3663. 30,58  
Basová Miriam97 80,83 176. - 215. 96,27 2. 
Žemličková Zuzana82 68,33 764. - 834. 84,69  
Ištoňová Zuzana76 63,33 1205. - 1287. 76,11  
Šivecová Monika71 59,17 1657. - 1765. 67,18  
Kobulnická Ivana71 59,17 1657. - 1765. 67,18  
Remetová Monika102 85 94. - 105. 98,11 1. 
Kopalko Lukáš77 64,17 1116. - 1204. 77,76  
Macko Richard79 65,83 966. - 1039. 80,78  
Mačejovský Oliver60 50 2806. - 2905. 45,22  
Martiček Matúš63 52,50 2464. - 2564. 51,78  
Štefančinová Nikola67 55,83 2061. - 2164. 59,48  
Gubová Katarína60 50 2806. - 2905. 45,22  
Dolhý Dominik85 70,83 610. - 659. 87,84  
Oslacká Juliána48 40 4011. - 4092.22,27  
Želinská Zuzana78 65 1040. - 1115. 79,34  
Mižuš Gabriel85 70,83 610. - 659. 87,84  
Gajdoš Matej45 37.50 4255. - 4324. 17,70  
Geffert Martin65 54,17 2278. - 2363. 55,49  

 

Kategória: ŠTUDENT G34

MenoBody Úspešnosť (%) Poradie Percentil (%)  
Arendáč Jakub55 45,83 1498. - 1575. 54,48  
Špirková Zuzana80 66,67 250. - 271. 92,31 3. 
Chovanec Juraj62 51,67 998. - 1064. 69,46  
Gajdár Michal66 55 785. - 837. 75,99  
Kovaľ Anton60 50 1127. - 1196. 65,59  
Pivovarníková Katarína57 47,50 1340. - 1413. 59,22  
Kažimirová Veronika76 63,33 352. - 383. 89,13  
Ceľuch Jozef56 46,67 1414. - 1497. 56,88  
Viszlay Viliam55 45,83 1498. - 1575. 54,48  
Urban Martin69 57,50 641. - 681. 80,43  
Malega Ján75 62,50 384. - 420. 88,11  
Jašš Jozef99 82,50 36. - 40. 98,90 1. 
Ruhalovský Ján 86 71,67 128. - 149. 95,92 2. 


 

Výsledky matematickej olympiády

MO, kategória C - RNDr. Almássy: 10. miesto v krajskom kole - Ivana Kobulnická, 1. D

MO, kategória B - RNDr. Mikitová: 9. miesto v krajskom kole Ján Mišák, 2. D

MO, kategória A - RNDr. Prextová: 2. miesto v krajskom kole a účasť na celoštátnom kole Jozef Jašš, 4. D

 

30. 4. 2009 - Košický Matboj - zúčastnilo sa 48 stredných škôl z celého Slovenska. Mali sme 2 družstvá:

1. družstvo - 17. miesto (Zuzana Želinská 2. B, Miriam Basová 1. C, Ivana Kobulnická 1. D, Monika Remetová 1. D)

2. družstvo - 19. miesto (Jakub Arendáč 3. A, Anton Kovaľ 3. D, Zuzana Špirková 3. C, Ján Mišák 2. D) 

 

 


 

Last Updated ( Monday, 27 April 2015 09:07 )
 
Valid XHTML & CSS | Template Design ah-68 | Copyright © 2009 by Gymnázium L. Stöckela
Správca: Mgr. Ján Miškanin