Riaditeľ oceňoval a budúci prváci tlieskali PDF Print E-mail
Thursday, 28 May 2009 21:58

Riaditeľ oceňoval a budúci prváci tlieskali

Koniec roka sa pomaličky blíži a sním je spojené aj oceňovanie najúspešnejších študentov školy. Tentokrát sa táto príjemná a zaujímavá akcia uskutočnila v utorok 26. mája v prostredí amfiteátra. Nešlo však len o oceňovanie, ale aj o slávnostný zápis budúcich prvákov.

V tento slnečný deň si z rúk riaditeľa Gymnázia L. Stöckela RNDr. Marcela Tribusa, ale aj primátora mesta Bardejov MUDr. Borisa Hanuščáka prebrali diplomy a vecné ceny desiatky študentov GLS. Boli oceňovaní za vynikajúce výsledky v predmetových olympiádach, v stredoškolskej odbornej činnosti, v hovorenom slove, za prácu v školskom časopise, ale aj za reprezentáciu školy v digitálnej fotografii, v kultúrnej oblasti, v športe či dokonca v šachu. Preberanie ocenení spestrovali kultúrnym programom študenti Gymnázia L. Stöckela v podobe spevu, hudby a hovoreného slova.

Ocenení študenti mnohokrát trávili v škole viac času ako je potrebné, no oplatilo sa. Samozrejme, že veľkú zásluhu na úspechoch študentov majú aj profesori, ktorí ich odborne viedli. Za to im patrí veľké poďakovanie.

Po oceňovaní  bol už vytvorený priestor pre budúcich prváčikov GLS. Hlúčiky mladých ľudí spolu s rodičmi sa zapísali na ďalšie štyri roky do lavíc nášho gymnázia. Možno sa práve v tento deň rozhodli, ktorej mimoškolskej aktivite budú venovať viac času, pretože aj takýmto spôsobom si môžu neskôr uľahčiť cestu na vysokú školu, ako to urobili mnohí naši študenti.

Jaroslava Rodáková, študentka 3. B triedy

Fotogaléria:

Last Updated ( Thursday, 11 June 2009 07:39 )