Telesná a športová výchova PDF Print E-mail

Zloženie predmetovej komisie telesná výchova

Mgr. Marián FábianTSV
PaedDr. Ján StankovičTSV 
Mgr. Gabriela ŽákováTSV
Mgr. Peter ČegiňTSV 
Mgr. Marek OndrušekTSV - vedúci PK 
Mgr. Rastislav KicaTSV 

Súťaže:

Šk. rok 2015/2016 

 Súťaž

 Kolo - dátum

 OK - obvodné kolo

 KK - krajské kolo

 CK - celoslovenské kolo 

 Umiestnenie

 Cezpoľný beh CH 

 OK - 1. 10. 2015 

 1. miesto - družstvo

 2. a 3. miesto - jednotlivci 

 KK - 15. 10. 2015

 1. miesto - družstvo

 2. a 4. miesto - jednotlivci 

 CK 4. miesto - družstvo
 Cezpoľný beh D  OK - 1. 10. 2015

 1. miesto - družstvo

 1. a 3. miesto - jednotlivci 

 KK - 15. 10. 2015

 5. miesto - družstvo

 11. miesto a 26. miesto - jednotlivci 

 Basketbal D OK - 25. 2. 2016 1. miesto
 Florbal CH OK - 29. 2. 2016  3. miesto
 Florbal D OK - 1. 3. 2016 3. miesto
 Futsal CH OK - 16. 11. 2016 3. miesto
 Stolný tenis CH OK - 22. 2. 2016 1. miesto
 Stolný tenis D OK - 23. 2. 2016 1. miesto

 

Šk. rok 2013/2014

  • Športový deň prvákov - Bardejov (12. 9. 2013)
  • ObK v cezpoľnom behu - Bardejov (2. 10. 2013)
  • KK v cezpoľnom behu - Stará Ľubovňa (10. 10. 2013)
  • Futbalový turnaj dievčat O pohár riaditeľa GLS - Bardejov (17. 10. 2013)
  • OK v bedmintone - Bardejov (6. 11. 2013)
  • ObK vo florbale chlapci - Bardejov (18. 11. 2013)
  • ObK vo florbale, dievčatá - Bardejov (19. 11. 2013)
  • KKv bedmintone - Prešov (19. 11. 2013)
  • Volejbalový turnaj chlapcov - Muszyna, Poľsko (3. 12. 2013)
  • Volejbalový turnaj dievčat - Muszyna, Poľsko (4. 12. 2013)
  • ObK v basketbale, dievčatá - Bardejov (27. 3. 2014)
  • ObK vo volejbale, dievčatá - Bardejov (31. 3. 2014)
  • ObK vo volejbale, chlapci - Bardejov (4. 4. 2014)
  • KK vo futsale
  • KK v Basketbale, dievčatá - Prešov (15. 4. 2014)
  • ObK vo futbale, chlapci - Bardejov (16. 4. 2014)
  • KK vo volejbale, chlapci (25. 4. 2014)
  • ObK v atletike - Bardejov (3. 6. 2014)
  • KK v atletike - Prešov (13. 6. 2014)
  • CK v atletike - Nové Zámky (19. 6. 2014)

 

Šk. rok 2012/2013

  • Športový deň prvákov (12. 9. 2012)
  • OM v cezpoľnom behu SŠ - Bardejov (3. 10. 2012)
  • KK cv cezpoľnom behu SŠ - Stará Ľubovňa (10. 10. 2012)
  • ObK vo futsale žiakov SŠ - Bardejov (19. 11. 2012)
  • Vianočný volejbalový turnaj dievčat - Bardejov, OA
  • Mikulášsky volejbalový turnaj dievčat - Muszyna (5. 12. 2012)
  • Mikulášsky volejbalový turnaj chlapcov - Muszyna (7. 12. 2012)
  • Halový futbalový turnaj dievčat "O pohár riaditeľa GLS" - Bardejov, GLS (11. 12. 2012)
  • Vianočný turnaj SŠ vo volejbale dvojíc - Bardejov, SŠ J. Henischa (17. 12. 2012)
  • Lyžiarsky kurz - 2. A, 2. C, 2. D - Ždiar (14. - 19. 11 2013)
  • Lyžiarsky kurz - 2. B, 2. E - Ždiar (21. - 26. 1. 2013)
  • OM SŠ v stolnom tenise, dievčatá - Bardejov ()
  • OM SŠ v stolnom tenise, chlapci - Bardejov ()
  • KM SŠ v stolnom tenise, chlapci - ()
  • OM SŠ v bedbintone - Bardejov (26. 2. 2013)
  • OM SŠ v plávaní SŠ - Bardejov, GLS (21.3.2013)
  • OM vo futbale dievčat SŠ - Bardejov ()
  • Ob M vo futbale chlapcov SŠ - Bardejov ()
  • ObK v basketbale dievčat SŠ - Bardejov (18. 4. 2013)
  • KK vo volejbale dievčat SŠ - Vranov nad Topľou (19. 4. 2013)
  • KK vo futbale dievčat SŠ - Spišské Podhradie (29. 4. 2013)

V školskom roku 2013/2014 pracujú tieto krúžky

Basketbal chlapciMgr. Rastislav Kica 
Basketbal dievčatáMgr. Rastislav Kica 
PlávaniePaedDr. Ján Stankovič  
Krúžok netradičných športov   Mgr. Gabriela Žáková 
Turisticko-lyžiarský krúžokMgr. Peter Čegiň  
Volejbal chlapciMgr. Marek Ondrušek  
Volejbal dievčatáMgr. Gabriela Žáková 
Futbalový krúžok dievčatáMgr. Marián Fábian  
Ľudový spevRNDr. Vladimír Sabol  
Šachový krúžokLadislav Novák (externe)  

Majstrovstvá ČSSR stredných škôl - Karlové Vary, 2. - 4. 6. 1987

Družstvo chlapcov GLS sa stalo majstrom ČSSR.

Stoja zľava: Olah, I. Vasiľ, M. Vasiľ, Mgr. Fabián -učiteľ TV, Mgr. Ščerbík - tréner, Savčinský, Kundrát

Dole: Nemec, Maroš Ščerbík, Doroš, Miloš Ščerbík, Basa  

Rekordéri školy GLS

DisciplínaVýkonMeno a priezvisko        

Rok narodenia 

Výkon v roku
100 m 11,05 Maroš Ščerbík 1970 1988 
200 m23,30 Peter Doroš 1972 1990 
400 m48,81 Maroš Ščerbík 1970 1988 
800 m1:55,18 Milan Kobulnický 1968 1986
1000 m2:33,6 Milan Kobulnický 1968 1985 
1500 m4:04,4 Milan Kobulnický 1968 1986 
3000 m8:51,6 Miroslav Boža 1960 1978 
5000 m15:49,2 Miroslav Boža 1960 1978 
400 m pr.58,56 Miloš Ščerbík 1970 1988 
110 mpr.14,46 Ivan Doroš 1970 1990 
guľa (6,25 kg)10,94 Richard Savčinský 1970 1987 
disk (1,750 kg)31,14 Richard Savčinský 19701987 
oštep (800g)43,14Ivan Doroš 1970 1987 
oštep (700 g)46,70Tomáš Kravec19892009
kladivo (6,25 kg)45,22 Slavomír Čverha 1984  
výška205 Eduard Ďurík 1973 1990 
diaľka694 Jozef Bomba 1939 1956 
žrď425Vladimír Frančák 1962 1980 
trojskok13,89 Ján Pangrác 1960 1977 
viacboj (7-boj)6573 Ivan Doroš 1970 1988 
4 x 100 m44,1 Doroš I., Doroš P., Ščerbík M., Ščerbík M.     1988 

Rekorderky školy GLS

Disciplína               Výkon      Meno a priezviskoRok narodenia  Výkon v roku 
100 m12,6 Katarína Graveczová 1967 1985 
200 m26,37 

Lea Lazoríková

1970 1988 
400 m58,9 Mária Gužíková 1962 1980 
800 m2:10,9 Mária Gužíková 1962 1979 
1500 m4:34,8 Mária Gužíková 1962 1979 
guľa (5 kg)12,73Štefania Vasilková 1971 1988 
disk (1 kg)39,76 Štefania Vasilková 1971 1989 
oštep (600 g)32,04Eva Knapová 1960 1978 
výška170 Ľuba Waicembauerová 1963 1981 
diaľka530 Katarína Graveczová 1967 1985 
4 x 100 m54,6 Pechová A., Waicembauerová Ľ, Hanáková, Želizňáková D.   1981

Last Updated ( Wednesday, 09 March 2016 21:25 )
 
Valid XHTML & CSS | Template Design ah-68 | Copyright © 2009 by Gymnázium L. Stöckela
Správca: Mgr. Ján Miškanin