Retro action PDF Print E-mail
Monday, 29 June 2009 21:42

Dňa 26. júna 2009 prebehla na Gymnáziu Leonarda Stöckela študentská akcia, ktorá mala za úlohu pobaviť všetkých zúčastnených, spestriť jeden z mnohých dní strávených v škole, a aj združiť kolektív.

Zorganizovali ju študentky z 2. D triedy. Študenti sa nechali inšpirovať módou z minulých desaťročí, zaútočili na šatníky svojich rodičov a prišli do školy oblečení, či už ako hippies, disco, alebo ako spevácke hviezdy zo známeho programu Repete. Po tom, čo si splnili svoje školské povinnosti, nasledoval pochod po Radničnom námestí a ukončili to púšťaním minulých hitov a samotnou diskotékou. Veríme, že sa aj inokedy zorganizuje podobná originálna myšlienka a opäť si my, študenti, užijeme kopec zábavy.

Lenka Tulejová, študentka GLS 2. A triedy

Fotogaléria:

Last Updated ( Thursday, 13 August 2009 13:57 )