Nový začiatok... PDF Print E-mail
Tuesday, 15 September 2009 12:41

Po dvojmesačných letných prázdninách sa všetci žiaci a študenti vrátili opäť do školy. Sú medzi nimi takí, ktorí sa do školy tešili, ale aj takí, ktorí by si voľno najradšej predĺžili.

Pred prvým dňom sme my - nastávajúci prváci Gymnázia L. Stöckela mali zmiešané pocity. Netušili sme, čo všetko nás v novej škole čaká, ale boli sme milo prekvapení. Prijali sme nových profesorov, spolužiakov, ale hlavne náš "druhý domov" (školu) s hlbokou pokorou. Ešte chvíľu potrvá, kým si zvykneme na nové priestory, nových učiteľov, či spolužiakov, ale aj na spôsoby vyučovania. Uvedomili sme si, že už nie sme žiaci, ale študenti GLS, a podľa toho sa musíme aj správať. Veríme, že si rýchlo zvykneme a budeme robiť škole dobré meno.

Zuzana Čekanová, študentka 1. B triedy

Last Updated ( Tuesday, 27 October 2009 10:14 )