Sneh bol super ...(2.C, D, E) PDF Print E-mail
Friday, 12 March 2010 19:31

Pondelok... deň ako každý iný, a predsa o čosi významnejší. Školský areál plný extrémne preplnených cestovných tašiek a ich majitelia chaoticky pobehujúci sem a tam, aby sa uistili, či náhodou niečo nezabudli. Nehovorí Vám to niečo?

Poviem Vám, profesori boli v nezávideniahodnej pozícii. Usadiť štyridsatich troch? nedočkavcov do autobusu, to nie je malina! Ale dobrá nálada a príjemná atmosféra nás všetkých naladila na jednu frekvenciu a mohlo sa vyraziť!

Aha, zabudli sme povedať kam ... no predsa na lyžiarsky výcvik do Kežmarských žľabov! 2. C, 2. D a 2. E sa počas šiestich dní zoznámili, spoznali a zabavili. Už len ten čerstvý vzduch, horské slniečko a sneh nás správne naštartovali lyžiarskym elánom a profesori mohli začať rozdeľovať do skupín podľa kvality lyžovania. Tri skupiny zdolávali svahy a povieme Vám, že tí, ktorí na lyžiach ešte nikdy nestáli, sa nedali zahanbiť a pokroky, ktoré robili boli absolútne úžasné... Čoby, veď sme boli pod krídlami skvelých inštruktorov. Lyžovanie nás veľmi bavilo a dostať nás zo svahu bolo fakt ťažké.

Po príchode zo svahu každému bodol obed na ubytovni a ozajstná zábava začínala po chutnej večeri v známej spoločenskej miestnosti, kde sme sa všetci stretávali kvôli pokynom na ďalší deň a spravidla zábavnému programu, ktorý si na večer vždy pripravila jedna z tried.

V predposledný deň rýchlosť vetra lámala rekordy a práve vtedy sme mali možnosť overiť si to, čo sme sa naučili. Každý mohol ukázať ako sa stotožnil so svojimi spoločníčkami - lyžami.

Posledný deň so sebou priniesol tak trocha smutnejšiu atmosféru, ktorá hrubo súvisela s odchodom domov. Len sme si všetci ticho vzdychli a vyrazili autobusom, ktorý bol preplnený množstvom zážitkov.

Ďakujeme našim profesorom za to, že to s nami vydržali, veď to  s toľkými teenagermi na krku nebolo vždy jednoduché (najmä večer, keď sme neboli unavení Smile). To zlé sme nechali tam a to dobré máme navždy pri sebe.

Slavomíra Božíková, študentka 2. D triedy

Fotogaléria: Katarína Semričová 2. D, Jakub Tuleja 2. C

Last Updated ( Monday, 22 March 2010 09:14 )