Volejbalový turnaj GLS-ákov PDF Print E-mail
Monday, 15 March 2010 16:02

5. marca sa na Gymnáziu L. Stöckela na Jiráskovej ulici uskutočnil 1. školský volejbalový turnaj tried, do ktorého sa mohli zapojiť všetci žiaci školy, ktorí prejavili záujem o tento šport. Myšlienka zorganizovať takýto turnaj sa zrodila v hlavách študentov 4. A a 4. C triedy Andreja Džupinu a Juraja Chovanca. Išlo im hlavne o to, že takéto podujatie na gymnáziu už dlho nebolo a preto tá myšlienka urobiť niečo pre spolužiakov, aby jednak nevyšli z kondície a hlavne otestovať si sily svojich kamarátov na škole, keďže tento šport je na gymnáziu dosť obľúbeným športom u žiakov a ako povedal organizátor A. Džupina: "volejbal je na Gymnáziu silný šport a chceli sme proti sebe postaviť jednotlivé družstvá a skupiny a okrem toho už tu o rok nebudeme."

Na turnaji sa zišli žiaci v hojnom počte, aby tak reprezentovali svoju triedu a hlavne si prišli zašportovať.

Po viac ako siedmich hodinách volejbalových zápasov došlo k týmto výsledkom, na 1.mieste sa umiestnila 4. A trieda v zložení: Džupina, Medrický, Sosňak, Onufer, Gbur, Volčko, Petrusová, Mikitová, Vertaľová a Brnušaková.

Na 2. mieste sa umiestnili žiaci 4. B triedy, ktorí si počínali veľmi dobre a na 3. mieste sa umiestnili žiaci 4. E triedy.

Svojich spolužiakov v ťažkých chvíľach strávených na ihrisku, kde "prelievali svoj pot" prišli podporiť spolužiaci hlasnými výkrikmi a povzbudzujúcimi slovami a hlavne veľkým potleskom, ktorí im tak povediac dodával energiu.

Dominik Derenik, 3. D trieda

Fotogaléria: Michal Zborovjan, 4. C trieda

Last Updated ( Monday, 22 March 2010 08:58 )