Ako každý rok (Imatrikulácia) PDF Print E-mail
Written by Alena Gombošová   
Wednesday, 13 October 2010 15:51

     Ako každý rok, aj tohto roku čakalo na našich prvákov veľké privítanie. Prvý októbrový deň bol pre nich osudný Smile. Tohtoročná imatrikulácia bola zaujímavá aj preto, že bola na školskom ihrisku, kde bolo veľa miesta a my druháci sme mohli s čistým svedomím použiť všetky naše zásoby múky a práškového cukru... Smile

     Keďže sme mali ešte v čerstvej pamäti, čo sme zažili  my minulý rok, využili sme všetky naše skúsenosti proti našim nasledovníkom. Hneď na začiatku sme sa zahrali na kaderníkov a vizážistov, navliekli sme ich do vriec od smetného koša, postrapatili vlasy, posypali múkou a cukrom, nalakovali a úlohy sa mohli začať.

     Niektoré úlohy boli náročné viac, iné menej, no myslím, že všetko išlo tak ako malo a každý sa zabavil. Dievčatá sa zašpinili, keď ich chlapci kŕmili jogurtom, chlapci zase na mede, keď z ich tváre dievčatá jedli piškóty. Zaujímavá úloha bola aj vyberanie mince z vedra plného špagiet s kečupom. Obdivujem tých, ktorí sa na to dali Wink.

     No, aj keď naši prváci vymrzli, zašpinili sa a vyčerpali pri nekonečnom skákaní a vykrikovaní, myslím, že budú na imatrikuláciu spomínať v dobrom a že si z nej uchovajú pekné spomienky.

     O to aj nám druhákom išlo Smile.

Zuzana Rohaľová, študentka 2. E triedy

 

Fotogaléria: Barbora Micheľová, študentka 2. D triedy

Last Updated ( Tuesday, 19 October 2010 10:48 )
 
Valid XHTML & CSS | Template Design ah-68 | Copyright © 2009 by Gymnázium L. Stöckela
Správca: Mgr. Ján Miškanin