Mikulášsky volejbalový turnaj GLS PDF Print E-mail
Written by Alena Gombošová   
Friday, 14 December 2012 23:01

     Ani tento školský rok sa nezaobišiel bez nášho tradičného Mikulášskeho volejbalového ternaja. Uskutočnil sa pod vedením Mgr. D. Gregovej a kolektívu 3. C triedy. V telocvični Gymnázia L. Stöckela sa stretlo 16 družstiev, ktoré boli pripravené odohrať priateľské zápasy spolu so svojimi spolužiakmi.

     Súťažiaci boli rozdelení do štyroch skupín. V každej skupine proti sebe súperili štyri družstvá v desaťminútových intervaloch. Prvý zápas bol odpískaný o 8.00 hod. hosťom turnaja Lukášom Reviľákom. S funkciou rozhodcu mu pomohla známa tvár našej školy - PaedDr. J. Stankovič.

     Po odohraní veľmi vyrovnaných zápasov sa do semifinále prebojovali víťazné triedy jednotlivých skupín. Triede 3. D sa napokon nepodarilo zdolať 4. E, ktorá obsadila bronzovú priečku. Finálový zápas si mali možnosť zahrať triedy 3. C a 2. A, a tak si vo finále zmerali sily aj dvaja bratia - Samuel Foľta (3. C) a Daniel Foľta (2. A). Po veľmi napínavom zápase napokon zvíťazila trieda 2. A. Odmenou pre víťazov bola nielen torta v tvare volejbalovej lopty, ale aj zápas s tímom Old Stars, ktorý tvorili profesori našej školy. Tí dokázali víťaznému družstvu, že sa má ešte veľa čo učiť.

     Po celom dni turnaja si oddýchli nielen všetci hráči, ale aj organizátori, ktorým ďakujeme. Podarilo sa nám dokázať, že ani šport nie je našej škole cudzí.

 

Nikola Semanišinová, študentka 3. C triedy

 

Fotogaléria: Martina Vašková a Bianka Varcholová, študentky 2. A triedy

Last Updated ( Thursday, 10 January 2013 16:27 )
 
Valid XHTML & CSS | Template Design ah-68 | Copyright © 2009 by Gymnázium L. Stöckela
Správca: Mgr. Ján Miškanin