Športový deň prvákov PDF Print E-mail
Friday, 18 October 2013 17:41

Hneď po Dobrom štarte nám bolo povedané, že v štvrtok ráno 12. septembra 2013 sa všetci prváci so svojimi triednymi profesormi zídeme na štadióne, kde sa uskutoční Športový deň. Budeme súťažiť v rôznych športových disciplínach.

Aj keď počasie nebolo najlepšie, nezabránilo nám podať dobrý fyzický výkon. Všetci sme sa snažili čo najlepšie reprezentovať triedu. Súťažili sme v nasledujúcich disciplínach: skok do diaľky, hod granátom, šprint, beh na 800 a 1000 metrov. Poslednou disciplínou bol štafetový beh, na ktorom sme sa zúčastnili všetci. Ním sa malo rozhodnúť o konečnom poradí jednotlivých tried.

V športových zápoleniach najlepšie obstála trieda 1. E, ktorá skončila na 1. mieste s počtom bodov 164. Na 2. pozícii sa umiestnila trieda 1. C, tá si nazbierala 138 bodov. Dobre si počínala aj naša trieda 1. A, skončila ako tretia s počtom bodov 125. S rovnakým počtom bodov 82 sa na 4. a 5. mieste umiestnili triedy 1. B a 1. D. Víťaz si pochutnal na sladkej odmene v podobe torty a jednodňového "výletného" dňa navyše. Ani ostatní súťažiaci neobstáli naprázdno. Každý si zamaškrtil na chutnom veterníku. Domov sme odchádzali s dobrým pocitom. Pri tomto podujatí sa utužil náš kolektív. Ukázali sme si navzájom, v kom čo je a zabojovali sme, ako sme vládali. Ani sme sa nenazdali, že školský rok začne tak zaujímavo. Už teraz sa tešíme na ďalšie akcie, ktoré budú v škole pebiehať.

Simona Horvátová, študentka 1. A triedy

Last Updated ( Friday, 18 October 2013 18:05 )