Je to tu! PDF Print E-mail
Sunday, 28 June 2009 19:43

Posledné júnové dni už v študentoch vyvolávajú pocity oddychu. "Zaokrúhlené" známky v škole im dovoľujú venovať sa iným aktivitám a krúžkom. A tak si členovia Muzika Klubu Gymnázia L. Stöckela v Bardejove povedali, že ukážu, čo sa im podarilo vytvoriť a vyprodukovať počas školského roka.

V utorok 23. júna 2009 sa v mestskom amfiteátri uskutočnil koncert pre všetkých priaznivcov hudby. Myslím, že rôznorodá paleta namiešanej muziky mnohých prekvapila v tom dobrom slova zmysle. Spokojnosť, dobrá nálada, ale aj malé chybičky, to všetko sprevádzalo koncert, ktorý bol pre členov Muzika Klubu určite zadosťučinením. Sme radi, že táto partia mladých ľudí mohla ukázať, že má talent a vie vyplniť popoludnie fantastickým programom.

Ďakujeme všetkým, ktorí aspoň trochu prispeli a pridali ruku k dielu. Poďakovanie patrí vedeniu mesta za poskytnutie priestoru, riaditeľstvu školy za ústretový prístup k podujatiu, vedúcemu Muzika Klubu Ing. Štefanovi Birošovi a taktiež všetkým, ktorí prišli podporiť svojich spolužiakov, ktorí vystupovali na pódiu. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme. Už teraz sa tešíme na ďalší koncert, ktorý bude, hádam, už čoskoro!

Stanislav Petrič, študent GLS, 2. A trieda

Fotogaléria:

Last Updated ( Wednesday, 19 August 2009 14:21 )