4. ročník Festivalu anglického jazyka a kultúry v Muszyne PDF Print E-mail
Monday, 03 May 2010 21:02

26. apríla 2010 sa členovia Muzika Klub zúčastnili 4. ročníka Festivalu Anglického Jazyka a Kultúry v Muszyne v  Poľsku. Súťažilo  sa v prednese a speve. My sme sa zapojili do troch zo štyroch  možných kategórií.

V kategórii Poézia sa s básňou THE CHIMNEY SWEEPER (Kominár) od Wiliama Blake umiestnila Karin Ildžová na 1. mieste. Srdečná vďaka slečne Mgr. Rigovej za kvalitnú prípravu súťažiacej.

V kategórii Spevák obsadila Barbora Kertýsová 2. miesto s piesňou Under the bridge od Red Hot Chilly Peppers a v kategórii Skupina obsadili členovia Muzika Klubu - Marko Ruman, Barbora Kertýsová, Michaela Mihalovová a Jakub Tuleja 2. miesto s piesňou Wanderwall od Oasis.

Majstrovskú inštrumentálnu pasáž predviedol v sólo prejave Jakub Tuleja. Nesúťažne vystúpil s kapelou aj Martin Kundrát.

Akcia sa niesla v priateľskej atmosfére za prítomnosti miestnej televízie. Ďakujeme poľským priateľom za pozvanie a tešíme sa o rokSmile.

Ing. Štefan Biroš

Foto: Michal Gajdár, 4. D trieda

Last Updated ( Wednesday, 12 May 2010 10:18 )