Stöckelov hod polienkom PDF Print E-mail
Saturday, 16 October 2010 17:55

500. výročie narodenia L. Stöckela prinieslo do našej školy veľa nového. Spolu s odkrytím sochy L. Stöckela sme objavili aj nové talenty v hode polienkomSmile.

Chlapčenská časť študentov mala hádzať polenom, ktoré bolo veľké, ťažké a zle držateľné. Nežnejšie pohlavie hádzalo malým, tenkým a podstatne ľahším kusom drievka.

V pánskej kategórii vyhral Ľubomír Pangrác zo 4. C triedy, ktorý hodil úctihodných 7,70 m. Na 2. a 3. mieste sa umiestnili Radoslav Zlacký z 2. D triedy a Miroslav Šurkala zo 4. C triedy s výkonmi 6,10 m a 5,95 m.

Z dámskej kategórie je výherkyňou Mária Onteková zo 4. C triedy, ktorá hodila 20,80 m. Jej konkurentkami boli Martina Hrošová (2. miesto) z 3. C triedy s výkonom 19,70 m a Gabriela Hudáková (3. miesto) z 2. A triedy s výkonom 19,40 m.

Výhercovia budú zapísaní do školskej kroniky, do ktorej každý rok pribudnú nové mená talentovaných žiakov GLS v hode polienkom.

Výhercom gratulujeme a zúčastneným ďakujeme. Smile

Stanislava Drotárová, študentka 2. D triedy

Last Updated ( Friday, 05 November 2010 20:47 )