Úspešní olympionici na PSK a MsÚ v Bardejove PDF Print E-mail
Monday, 10 June 2013 07:05

V stredu 5. júna 2013 sme sa my stredoškoláci z Gymnázia L. Stöckela vybrali do Prešova. Konalo sa tam slávnostné vyhodnotenie predmetových olympiád a stredoškolských odborných činností. Môžeme povedať, že nás určite nebolo málo, veď sme išli celým veľkým autobusom! 25-členná študentská GLS-"armáda" a dvaja páni profesori RNDr. P. Bubák a Mgr. V. Hudák. Pred obvodným úradom v Prešove nás čakal aj náš milý a starostlivý pán riaditeľ RNDr. M. Tribus.

Po registrácii sme sa nedočkavo posadili na stoličky v zasadačke obvodného úradu. Privítal nás, ale aj rozosmial vtipný program s veľmi humornými moderátorskými vstupmi. Ocenenia sa len tak sypali. Dostali sme diplomy, ale aj hodnotné ceny. Program bol rozdelený do dvoch častí. V prvej boli vyhodnotené olympiády a v druhej stredoškolská odborná činnosť.

Na záver prišlo jedno veľké ocenenie! Sme najúspešnejšia škola Prešovského kraja spomedzi všetkých škôl. Ale pre nás to ani nebolo prekvapenie. Veď sme žiakmi gymnázia, v ktorom učitelia žiakov podporujú, pomáhajú im a otvárajú im možnosti preraziť svojimi vedomosťami v každom odbore. V mene všetkých ocenených žiakov chceme poďakovať každému jednému profesorovi, ktorý prispel k tomu, aby sme my boli takí úspešní, akí sme boli, a aj za to, aké vzácne ocenenie dostala celá naša škola. Všetci tak môžeme byť hrdými žiakmi najúspešnejšej školy v celom Prešovskom kraji.

Ďakujeme a gratulujeme!

Katarína Palubová a Klaudia Glittová, študentky 2. A triedy

Foto: Ján Ščerba, študent 1. C (PSK) a Líva Kuľková, študentka 2. A (MsÚ Bardejov)

Last Updated ( Tuesday, 01 October 2013 13:17 )